Pakabinamas šviestuvas Selllow, CRI-80, aukso sp., H40-120cm, D65cm, LED 161W, 3000K
ID: 2000001171554
€ 139,67
Produkto išsami informacija
Produkto išsami informacija
| Medžiaga: | Akrilas |
|---|---|
| Medžiaga: | Metalas |
| Spalva: | Auksas |
| Aukštis: | 120 cm |
| Plotis: | 65 cm |
| Ilgis: | 65 cm |
| Svoris: | 2 kg |
| Gamintojas: | ALANDEKO |
NAUJIENOS
NUOLAIDOS
English
Lietuvių kalba
Русский