Biuro stalas Usien, juodas, ąžuolo fanera/ąžuolo masyvas, H75x120x60cm
ID: 5704745111131
€ 475,21
Produkto išsami informacija
Produkto išsami informacija
| Medžiaga: | Metalas |
|---|---|
| Medžiaga: | Ąžuolo mediena |
| Medžiaga: | MDF |
| Medžiaga: | Ąžuolo lukštas |
| Spalva: | Juodas |
| Aukštis: | 75 cm |
| Plotis: | 60 cm |
| Ilgis: | 120 cm |
| Svoris: | 27.6 kg |
| Maksimalus išlaikomas svoris: | 29 kg |
| Stalviršio forma: | Ovalus |
| Surinkimas: | Dalinai surinkta |
| Gamintojas: | ALANDEKO |
NAUJIENOS
NUOLAIDOS
English
Lietuvių kalba
Русский