Serving trolley Manzor, black, H84x67x43cm
ID: 2000001057445
Discount 50 %
€119.50
€239.00
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Black |
| Height: | 84 cm |
| Width: | 43 cm |
| Length: | 67 cm |
| Weight: | 10.8 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda