Servējamais galdiņš Manzor, melns, H84x67x43cm
ID: 2000001057445
Atlaide 50 %
€ 119,50
€ 239,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 84 cm |
| Platums: | 43 cm |
| Garums: | 67 cm |
| Svars: | 10.8 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda