Organizer Alba, beige/gold color, H19.5x26x18.5cm
ID: 3560231009281
€27.50
Product details
Product details
| Material: | ABS |
|---|---|
| Color: | Beige |
| Color: | Gold |
| Height: | 19.5 cm |
| Width: | 18.5 cm |
| Length: | 26 cm |
| Weight: | 0.4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda