Organizators Alba, bēšs/zelta krāsā, H19.5x26x18.5cm
ID: 3560231009281
€ 27,50
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | ABS |
|---|---|
| Krāsa: | Zelta |
| Krāsa: | Bēša |
| Augstums: | 19.5 cm |
| Platums: | 18.5 cm |
| Garums: | 26 cm |
| Svars: | 0.4 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda