Soap dish Modern, orange, 2.5x12.5x9cm
ID: 3560237580166
Discount 30 %
€4.55
€6.50
Product details
Product details
| Material: | Wood |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Color: | Orange |
| Height: | 2.5 cm |
| Width: | 9 cm |
| Length: | 12.5 cm |
| Weight: | 0.2 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda