Ziepju trauks Modern, oranžs, 2.5x12.5x9cm
ID: 3560237580166
Atlaide 30 %
€ 4,55
€ 6,50
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Koks |
|---|---|
| Materiāls: | Plastmasa |
| Krāsa: | Oranža |
| Augstums: | 2.5 cm |
| Platums: | 9 cm |
| Garums: | 12.5 cm |
| Svars: | 0.2 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda