Toilet paper holder OLEYA, beige/brown, H59.5cm, D13cm
ID: 3560231122997
€33.00
Product details
Product details
| Material: | Steel |
|---|---|
| Material: | Polyresin |
| Color: | Beige |
| Color: | Brown |
| Height: | 59.5 cm |
| Width: | 13 cm |
| Length: | 13 cm |
| Weight: | 1 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda