Tualetes papīra statīvs OLEYA, bēšs/brūns, H59.5cm, D13cm
ID: 3560231122997
€ 33,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Tērauds |
|---|---|
| Materiāls: | Polirezīns |
| Krāsa: | Bēša |
| Krāsa: | Brūna |
| Augstums: | 59.5 cm |
| Platums: | 13 cm |
| Garums: | 13 cm |
| Svars: | 1 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda