Bedside table Nishan, sheesham wood, 60x40x60cm
ID: 2000000989204
Discount 20 %
€151.20
€189.00
Product details
Product details
The material of this bedside table - Sheesham wood, comes from Himalayan region. The excellent durability and endurance of this wood makes very high quality furniture. Once the bedside table is polished, it creates a very smooth surface. Because of the woods' texture, each piece of the furniture is unique.
| Material: | Wood |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Brown |
| Height: | 60 cm |
| Width: | 40 cm |
| Length: | 60 cm |
| Weight: | 30 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda