Naktsskapītis Nishan, sheesham koka, 60x40x60cm
ID: 2000000989204
Atlaide 20 %
€ 151,20
€ 189,00
Preces informācija
Preces informācija
Šī naktsskapīša metariāls - Sheesham koks, ir audzēts Himalaju reģionā. Šīs koksnes lieliskā izturība norāda uz augstu mēbeļu kvalitāti. Naktsskapīša pulēšanas rezultātā tiek iegūta ļoti gluda mēbeles virsma. Pateicoties koka faktūrai, katra Sheesham koka mēbele ir unikāla.
| Materiāls: | Koks |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Brūna |
| Augstums: | 60 cm |
| Platums: | 40 cm |
| Garums: | 60 cm |
| Svars: | 30 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda