Bench Weave Pink, velvet, H41x66x45cm
ID: 4025621879961
€159.00
Product details
Product details
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Steel |
| Material: | MDF |
| Material: | Polyurethane |
| Color: | Pink |
| Height: | 41 cm |
| Width: | 45 cm |
| Length: | 66 cm |
| Weight: | 7.2 kg |
| Weight capacity: | 110 kg |
| Assembly: | Assembly required |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda