Soliņš Weave Pink, rozā, samta, H41x66x45cm
ID: 4025621879961
€ 159,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Poliuretāns |
|---|---|
| Materiāls: | Poliesters |
| Materiāls: | Tērauds |
| Materiāls: | MDF |
| Krāsa: | Rozā |
| Augstums: | 41 cm |
| Platums: | 45 cm |
| Garums: | 66 cm |
| Svars: | 7.2 kg |
| Svara kapacitāte: | 110 kg |
| Montāža: | Ir nepieciešama montāža |
| Ražotājs: | ALANDEKO KARE |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda