Pendant lamp Mo 2C, black, H17x56.5x30cm, LED 24W, 3000K, 1320lm
ID: 2000001148327
€59.00
Product details
Product details
| Material: | PVC |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Black |
| Height: | 17 cm |
| Width: | 30 cm |
| Length: | 56.5 cm |
| Weight: | 1.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda