Griestu lampa Mo 2C, melna, H17x56.5x30cm, LED 24W, 3000K, 1320lm
ID: 2000001148327
€ 59,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | PVC |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 17 cm |
| Platums: | 30 cm |
| Garums: | 56.5 cm |
| Svars: | 1.5 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda