Wall clock Like Umbrella Chrome, D-100x6cm
ID: 4025621301998
Battery type: 1x AA (LR6) not included
€83.00
Product details
Battery type: 1x AA (LR6) not included
Product details
| Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Color: | Silver |
| Height: | 100 cm |
| Width: | 6 cm |
| Length: | 100 cm |
| Weight: | 1.2 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
Customers who bought this product also bought:
Armchair Vincento with footstool, pink-beige, rotatable 360 degrees, H100x92x79cm, seat H 47cm
100 cm 78.5 cm 56 cm
€299.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda