Carpet Amjad 50/KY7/H, gray, 240x340cm
ID: 4010017832149
€235.00
Product details
Product details
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Color: | Grey |
| Width: | 240 cm |
| Length: | 340 cm |
| Weight: | 14.2 kg |
| Shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Dining chair Vilando 3, light taupe, rotatable 360 degrees, H90.5x68x60cm, seat height 48cm
90.5 cm 68 cm 60 cm
€129.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda