Carpet Glotra, D150cm
ID: 2000001051986
Discount 30 %
€87.50
€125.00
Product details
Product details
| Material: | Viscose |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Color: | Grey |
| Width: | 150 cm |
| Length: | 150 cm |
| Weight: | 6 kg |
| Shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Extendable dining table Bermero, 25mm MDF/oak veneer, 120-200x120m H77cm
77 cm 120-200 cm 120 cm
€399.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda