Money box Lips, H13x29x10cm
ID: 2000001094822
Discount 50 %
€12.50
€25.00
Product details
Product details
| Material: | Polyresin |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Gold |
| Height: | 13 cm |
| Width: | 10 cm |
| Length: | 29 cm |
| Weight: | 1.1 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda