Table lamp Unicorn, rose, H45cm, D26cm, E27 40W(MAX)
ID: 2000001146521
Bulbs are not included.
Discount 50 %
€39.50
€79.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Material: | Plastic |
| Material: | Polyresin |
| Color: | Rose |
| Height: | 45 cm |
| Width: | 26 cm |
| Length: | 26 cm |
| Weight: | 2.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda