Dining chair Undine 3018-11, beige brown/gold color, H78x53x49cm, seat height 46cm
ID: 2000001191590
€115.00
Product details
Product details
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Wood |
| Height: | 78 cm |
| Width: | 49 cm |
| Length: | 53 cm |
| Seat height: | 46 cm |
| Armrest height: | 70 cm |
| Weight: | 7.9 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda