Pusdienu krēsls Undine 3018-11, bēši brūns/zelta krāsā, H78x53x49cm, sēdvirsmas augstums 46cm
ID: 2000001191590
€ 115,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Koks |
| Augstums: | 78 cm |
| Platums: | 49 cm |
| Garums: | 53 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 46 cm |
| Rokbalsta augstums: | 70 cm |
| Svars: | 7.9 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda