Dining table Lacosto, clear glass 10mm, D120cm H75cm
ID: 2000001143797
Discount 30 %
€118.30
€169.00
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Height: | 75 cm |
| Width: | 120 cm |
| Length: | 120 cm |
| Weight: | 35.4 kg |
| Extendable Table: | No |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda