Pusdienu galds Lacosto, stikls 10mm, D120cm H75cm
ID: 2000001143797
Atlaide 30 %
€ 118,30
€ 169,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Augstums: | 75 cm |
| Platums: | 120 cm |
| Garums: | 120 cm |
| Svars: | 35.4 kg |
| Izvelkams galds: | Nē |
| Galda virsmas forma: | Apaļa |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda