Dining table Foggia, oak, oval, H75x99.5x200cm
ID: 2000001045848
Discount 20 %
€799.20
€999.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Color: | Brown |
| Height: | 75 cm |
| Width: | 99.5 cm |
| Length: | 200 cm |
| Weight: | 54 kg |
| Extendable Table: | No |
| Tabletop shape: | Oval |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda