Pusdienu galds Foggia, ozols, ovāls, H75x99.5x200cm
ID: 2000001045848
Atlaide 20 %
€ 799,20
€ 999,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Koks |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Brūna |
| Augstums: | 75 cm |
| Platums: | 99.5 cm |
| Garums: | 200 cm |
| Svars: | 54 kg |
| Izvelkams galds: | Nē |
| Galda virsmas forma: | Ovāla |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda