Dining table Linz, oak wood, extending, 160-200x95cm H74cm
ID: 2000000996967
Discount 20 %
€420.00
€525.00
Product details
Product details
| Material: | Wood |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Natural |
| Height: | 74 cm |
| Width: | 95 cm |
| Length: | 200 cm |
| Weight: | 75 kg |
| Extendable Table: | Yes |
| Tabletop shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda