Pusdienu galds Linz, ozola koka, izvelkams, 160-200x95cm H74cm
ID: 2000000996967
Atlaide 20 %
€ 420,00
€ 525,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Koks |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Naturāla |
| Augstums: | 74 cm |
| Platums: | 95 cm |
| Garums: | 200 cm |
| Svars: | 75 kg |
| Izvelkams galds: | Jā |
| Galda virsmas forma: | Taisnstūrveida |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda