Floor lamp Naumburg, H130xD25cm E27 60W(MAX),
ID: 2000000997544
Bulbs are not included.
Discount 20 %
€68.00
€85.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Material: | Ceramic |
| Material: | Plastic |
| Color: | White |
| Height: | 130 cm |
| Width: | 25 cm |
| Length: | 25 cm |
| Weight: | 6.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda