Floor lamp Sarli with LED reading light, H166xD41cm, E27 60W(MAX), LED 1x1W
166 cm 41 cm 41 cm
€99.00
The E27 bulb is not included. LED bulb built-in.
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Polyester |
| Color: | Cream |
| Height: | 166 cm |
| Width: | 41 cm |
| Length: | 41 cm |
| Weight: | 7 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |