Grīdas lampa Sarli ar LED lasāmgaismu, H166xD41cm, E27 60W(MAX), LED 1x1W
166 cm 41 cm 41 cm
€ 99,00
E27 spuldze nav iekļauta komplektā. LED spuldze iebūvēta.
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Poliesters |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Krāsa: | Krēma |
| Augstums: | 166 cm |
| Platums: | 41 cm |
| Garums: | 41 cm |
| Svars: | 7 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |