Wine glass Noelle, grey, 415ml, H22cm, D8.7cm
ID: 4025621581185
€12.95
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Color: | Grey |
| Height: | 22 cm |
| Width: | 8.7 cm |
| Length: | 8.7 cm |
| Volume: | 415 ml |
| Weight: | 0.45 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda