Vīna glāze Noelle, pelēka, 415ml, H22cm, D8.7cm
ID: 4025621581185
€ 12,95
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Krāsa: | Pelēka |
| Augstums: | 22 cm |
| Platums: | 8.7 cm |
| Garums: | 8.7 cm |
| Tilpums: | 415 ml |
| Svars: | 0.45 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO KARE |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda