Jewellery box velvet, dark green/green, 35x20x10.5cm
ID: 2000001024027
Discount 40 %
€41.94
€69.90
Product details
Product details
| Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Material: | Glass |
| Color: | Green |
| Height: | 10.5 cm |
| Width: | 20 cm |
| Length: | 35 cm |
| Weight: | 2.3 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda