Rotaslietu kaste, tumši zaļa/zaļa, 35x20x10.5cm
ID: 2000001024027
Atlaide 40 %
€ 41,94
€ 69,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Materiāls: | Poliuretāns |
| Krāsa: | Zaļa |
| Augstums: | 10.5 cm |
| Platums: | 20 cm |
| Garums: | 35 cm |
| Svars: | 2.3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda