Jewellery holder, 33x23x12cm
ID: 2000000965642
€25.90
Product details
Product details
| Material: | Polyresin |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Gold |
| Height: | 33 cm |
| Width: | 12 cm |
| Length: | 23 cm |
| Weight: | 1 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda