Rotaslietu turētājs, 33x23x12cm
ID: 2000000965642
€ 25,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Polirezīns |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Zelta |
| Augstums: | 33 cm |
| Platums: | 12 cm |
| Garums: | 23 cm |
| Svars: | 1 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda