Mirror Holly, white, H43x35x7cm, LED 10W, 750lm
ID: 3560231121648
Discount 20 %
€52.80
€66.00
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | ABS |
| Color: | White |
| Height: | 43 cm |
| Width: | 7 cm |
| Length: | 35 cm |
| Weight: | 2.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda