Mirror Ingo, copper, H93x73cm
ID: 2000001044551
Discount 30 %
€48.93
€69.90
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Color: | Copper |
| Height: | 93 cm |
| Length: | 73 cm |
| Weight: | 8 kg |
| Shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda