Mirror Mittveila, iron, D70x4cm
ID: 2000001071618
€65.00
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Gold |
| Height: | 70 cm |
| Width: | 4 cm |
| Length: | 70 cm |
| Weight: | 3.5 kg |
| Shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Bar stool Hoker H122, rotatable 360 degrees, beige, H96-118x54x50cm, seat height 62-84cm
118 cm 54 cm 50 cm
€139.00
Armchair Arringo, taupe, swivelling 180 degrees, H95x63x57cm, seat height 50cm
95 cm 63 cm 57 cm
€129.00
Recliner Offenburg, golden 6, manually adjustable, H80-100cm L90-160cm W87cm seat high H45cm
80-100 cm 90-160 cm 87 cm
€239.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda