Wall mirror Bellver, golden, H138x50x3.5cm
ID: 2000000946689
€99.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Mirror glass |
| Color: | Gold |
| Height: | 138 cm |
| Width: | 3.5 cm |
| Length: | 50 cm |
| Weight: | 11 kg |
| Shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda