Wall mirror Imatra, antique gold color, 118x118cm
ID: 2000001004432
Discount 40 %
€119.40
€199.00
Product details
Product details
| Material: | Polyresin |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Color: | Gold |
| Height: | 118 cm |
| Length: | 118 cm |
| Weight: | 25 kg |
| Shape: | Square |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda