Wall mirror Imatra, antique gold color, 90x180cm
ID: 2000001004449
Discount 20 %
€151.20
€189.00
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Polyresin |
| Color: | Gold |
| Height: | 180 cm |
| Length: | 90 cm |
| Weight: | 34 kg |
| Shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda