Wall mirror Ingels, gold, 61x5x76cm
ID: 5204116929506
€59.00
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Color: | Gold |
| Height: | 76 cm |
| Width: | 5 cm |
| Length: | 61 cm |
| Weight: | 5 kg |
| Shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Recliner Offenburg, golden 6, manually adjustable, H80-100cm L90-160cm W87cm seat high H45cm
80-100 cm 90-160 cm 87 cm
€239.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda