Wall mirror Ingo, 103x103cm
ID: 2000000999067
Discount 30 %
€48.93
€69.90
Product details
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Color: | Bronze |
| Height: | 103 cm |
| Length: | 103 cm |
| Weight: | 11.5 kg |
| Shape: | Square |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda