Sienas spogulis Ingo, šampanieša krāsa, H163x103cm
ID: 2000000877808
€ 129,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Stikls |
| Krāsa: | Bronzas |
| Augstums: | 163 cm |
| Garums: | 103 cm |
| Svars: | 20 kg |
| Forma: | Taisnstūrveida |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda