Pouf with storage Lilja Soft, beige, H46cm, D43cm
ID: 4025621710837
€149.00
Product details
Product details
| Material: | Chipboard |
|---|---|
| Material: | Polyurethane |
| Material: | Polyester |
| Color: | Beige |
| Height: | 46 cm |
| Width: | 43 cm |
| Length: | 43 cm |
| Weight: | 4.9 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda