Pufs ar glabāšanas kasti Lilja Soft, bēšs, H46cm, D43cm
ID: 4025621710837
€ 149,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Materiāls: | Kokskaidu plātne |
| Materiāls: | Poliuretāns |
| Krāsa: | Bēša |
| Augstums: | 46 cm |
| Platums: | 43 cm |
| Garums: | 43 cm |
| Svars: | 4.9 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO KARE |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda