Storage Ottoman Rockfort, taupe, 55x55x43cm
ID: 2000000844961
Discount 20 %
€135.20
€169.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | Polyester |
| Color: | Taupe |
| Height: | 43 cm |
| Width: | 55 cm |
| Length: | 55 cm |
| Weight: | 9.6 kg |
| Delivery time: | 4-8 work days |
| Store pickup time: | 1 day |
| Warehouse receipt time: | 4-8 darba dienas |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda